מכונות ריח למשרד

טכנולוגיית הפצת ריח מתקדמת של טורנסול מאפשרת ליצור פיזור הרמוני ומתמשך של ניחוחות בכל גודל של חלל, כגון משרדים, בתי מלון, קליניקות ומרפאות, ספא ועוד. המכונות החכמות שלהם מתאימות למגוון חללים ובאמצעותן ניתן ליצור אופטימיזציה והרמוניה של הריח. בנוסף, טורנסול מציעה התאמה אישית של הריח המתאים ביותר לאווירה של העסק או האירוע, על ידי לקיחת בחירתכם בשפה העיצובית והתחשבות בצבעים ובחומרים.

טכנולוגיית Cold-Air Diffusion הייחודית של טורנסול מבטיחה פיזור ניחוחות יבשים לאורך זמן, ולא כמו מכונות הפועלות על התזת-ריח. בנוסף, הם מאפשרים חיבור למערכת מיזוג-אויר מרכזית, ומציעים ריחות בוטיק מיוחדים עבור לקוחות בת"א.

בסך הכל, מכונות הריח האוטומטיות של טורנסול מספקות פיזור ניחוחות מתמשך ומדויק במגוון חללים עסקיים, ומתאימות למגוון שימושים כמו חדרי ישיבות, חדרי קבלה ומסדרונות.

לבתי-מלון אנחנו מגיעים כדי להטעין את הגוף והנפש. שם, הזמן עוצר מלכת, כשחוויות של כיף ורוגע נולדים ונוצרים יחד עם זיכרונות חדשים. בתוך כל פיסת זיכרון וחוויה, מקופל לו ניחוח אחר. ריחות של ניקיון, של חופש, ריחות של שלווה ונחת, ריחות של טוהר וטעם-טוב. המצעים, הסבונים, ריח הבריכה והדשא, ריח עצי האורן והפרחים סביב. כל אלו ועוד, איתנו בכל אחד מרגעי החופש שלנו, ולוקחים, מבלי שנשים לב, חלק עיקרי בחוויית השמחה והשקט שלנו.

כולנו מכירים את התחושה הזו, כשכף רגלינו דורכת לראשונה במלון. את גל הריח הזה שאומר לנו שהנה, החופש שלנו התחיל. הריח הטוב הזה, המהול באוויר המזגן הקריר ומעורבב בניחוחות של סחלבים לבנים, הריח הזה הפוגש אותנו במבואת הכניסה לחופש שלנו, נראה לנו לפעמים מובן מאליו. אך מאחורי הקסם הזה רקומה למעשה מלאכת-מחשבת של תכנון כל פרט, גדול כקטן. בתי-מלון הם הטובים ביותר ללמד אותנו עד כמה ריח הוא שחקן מפתח בסל הזיכרונות שלנו ועד כמה גם אותו, אפשר ורצוי לעצב.

היום כבר ידוע שגוף בריא מתחיל בנפש שמחה.

ריחות שיהפכו את המרפאה שלכם לנעימה יותר, יתמכו בחוויית הביקור של המטופלים ובהחלמתם. לכן אנו בטורנסול נציע להמתיק את האוירה, ובמקומם של הריחות המוכרים – תרופות וחומרי חיטוי חזקים, ניצור בקליניקה שלכם חוויה נעימה, שונה ומפתיעה עבור המטופלים. זאת בעזרת ריחות רגועים ואופטימיים כמו ניחוחות אקליפטוס ולבנדר, שיהפכו את הביקור בכל מרפאה לנעים יותר, שליו יותר ואפילו מחויך.

לחדרי-כושר נבחר ריחות ירוקים ורעננים. בחדרי כושר אנחנו אוהבים להציע לפזר בחלל לא רק ריחות של ניקיון, בריאות וטוהר אלא גם ניחוחות של מרץ, שמחה והנאה. אלו ישתלבו בחוויית האימונים של המנויים, כמו בוסט אדרנלין ריחני ורענן.

דמיינו לכם שיעור ספינינג בריח תפוז, אימון יוגה בריח לבנדר, שיעור קיק-בוקס המריח מאפרסק. כך יהפוך חדר-הכושר שלכם למקום שכיף יותר לחזור אליו.

המבואה של הבניין, בין אם של המשרד או של הבית שלנו, מקבלת אותנו פעמיים ביום לפחות, בצאתנו ובשובינו. לכן ראוי להתייחס אליה בכובד ראש.

הבית – כי הוא מקום המפלט שלנו. המקום החשוב לנו ביותר.

והמשרד – כי שם אנו נמצאים רוב היום וכמעט כל יום.

אין נעים מלפגוש בהגיענו הביתה או ולעבודה, ניחוח נקי ומזמין. ניחוח שגורם לכם להרגיש שאתם במקום הנכון.

טכנולוגיית הפצת הריח שלנו תבטיח שכל ריח שתבחרו יתפזר באופן אחיד, בכל גודל של מבואה וישאר לאורך זמן.

במועדוני ספא אנחנו אוהבים להדגיש את ניחוחות שמני הטיפול החמים ולהפיצם אל מעבר לחדרי הטיפולים לכל רחבי הספא. ניחוחות כמו שמן שקדים, זרעי ענבים ועשב לימון יכולים להפוך את חווית המבקרים בספא לעשירה ושלמה יותר. ועם הריח הנכון, יכול אדם להתחיל ולהרגע כבר עם כניסתו לספא וליהנות מאווירת הטיפול בכל חלקי המכון ולא רק בחדרי הטיפול.

טורנסול מבקשת להיות חלוצה כמי שתכניס את המימד היחיד שחסר בהופעות ומסיבות מושקעות. את המכונות שלנו נמקם בחללים של הופעות ומסיבות גדולות ונפיץ ריחות מרוממים ומשמחים. באירועים מסוג זה, הכל כל-כך מושקע ומוקפד: עיצוב החלל והתפאורה, התאורה, האורחים שמתלבשים במיוחד ומתקשטים ומעל הכל איכות הסאונד של הכוכבת האמיתית בכל מסיבה: המוזיקה. לכל אלו, מבקשת טורנסול להוסיף ריח של אקסטזה, ריח של עונג, ריח של קצב, ריח שיחבר את כל קצוות החוויה, שהשיא שלו מסונכרן עם השיא של האירוע ומשאיר לכל הרוקדים והמבלים חוויה של זיכרון חד-פעמי.

טכנולוגיה חדשה (Anti Smokes Smell) מאפשרת לנו, באמצעות שימוש במולקולות-ריח מהונדסות, ללכוד ריח עשן-סיגריות ובה בעת להפיץ במקומו ניחוח של ניקיון.

מומלץ לחללים בהם העישון מותר.

לטורנסול פיתרון חדשני הנותן מענה יעיל למטרדי ריח כמו חלל הסמוך לחדר זבל, חללי אחסון, ריח לוואי של בישול וטיגון, ריח ביוב, עובש, אוויר דחוס וכדומה.

שימוש במולקולות לוכדות-ריח מהונדסות באמצעות המכונות שלנו, יבטיח לכידה של הריחות הבלתי רצויים תוך פיזור ניחוחות של ניקיון ורעננות. המכונות שלנו, המפזרות ריחות באופן אחיד ובמשקל קל מהאוויר, מבטיחות מענה אפקטיבי למפגעי ריח.

לטורנסול טכנולוגיה דוחת יתושים.

תמהיל ייעודי מאפשר לנו לתת פתרון לבעיית היתושים. החומרים המשמשים אותנו הם ידידותיים לבני אדם, בלתי רעילים ובבישום עדין.

בטורנסול אנחנו יודעים לגוון ולהעשיר כל אירוע, כנס או שמחה; חתונות, בת/בר-מצוות, כנסים, השקות ותצוגות אופנה.

לקראת אירועים שכאלו, ניפגש בסטודיו של טורנסול, כדי לבחור יחד קולקציית ריחות מיוחדת ונתאים לכם באופן אישי את הריח המדויק ביותר שילך יד ביד עם העיצוב, הקאווה, הברולה והמוזיקה.

את הריח שלכם תוכלו גם, אם תרצו, להעניק כשי לאורחים באירוע שלכם ולהעניק להם לא רק מתנה מכם אלא גם זיכרון אמיתי מהאירוע. תוכלו להעניק כשי נרות, מפיצי-ריח או אפילו בשמי גוף בלתי נשכחים.